Samsung | 990 PRO | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen4x4 | Read speed 7450 MB/s | Write
- TootjadSamsung
- Mudel: MZ-V9P2T0BW
- Saadavus: 5
-
589€
Samsung | 990 PRO | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen4x4 | Read speed 7450 MB/s | Write speed 6900 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Kirjutamise kiirus | 6900 MB/s |
| Lugemise kiirus | 7450 MB/s |
| NAND-välkmälukomponent | V-NAND 3-bit MLC |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5959 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen4x4 |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | 990 PRO |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00029 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung 990 pro 2000 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface pcie gen4x4 read speed 7450 mbs write, mz-v9p2t0bw, samsung, ssd












